Uncharted 3 drake’s deception

Singlplayer: Nabízí velmi vybalancovanou hru, jak po straně příběhu tak po straně akce. Jako doposud se vžívate do hlavního hrdiny jmenem Nathan Drake. Jak už mnozí říkali, už dávno přede mnou uncharted 3 je velmy podobný americkému akčnímu filmu, ne po stránce hratelnosi tím, že hru spíše vidíte ubíhat, ale svou dokonale vymyšlenou akcí. Myslím, že singlplayer velmi dobře zabaví.

Multiplayer

Co si myslím o multiplayeru této hry? Stejně jako singelplayer je výborně zpracován, ale pár chybkám se multiplayer neubránil, např. některé zbraně jsou špatně vybalancované, ne celý arzenal ze singlplayeru je obsažen i v multiplayeru a divný způsob odemykání achievmentů na zbraně. Konec pošpiňování této výborné hry, teď příjdou pochvaly jako třeba velký počet modů, mezi které patří typický team daethmatch nebo free for  all a mnohem vice. Také map není málo od starých prostředí z uncharted 2 tu jsou i krásně vymodelované nové mapy. Celkový pocit z multiplayeru je takový, že je tu další hra na kterou se dlouho nezapomene.

co-op

Dojem z co-op byl velice uspokojivý, jak už hrát s mým brachou co-op přiběh, tak i mnoho módu do online hry. Jednou se mi stalo, že Drake měl buglou hlavu do těla a tím končila mise. Byl jsem naštvaný, že v tak dobré hře je bug, který my jednou nedovolil dokončit co-op příběh.

Celkový dojem

Celkový dojem je více než dobrý, vymakaný singlplayer a multiplayer společně s co-op hrou tvoří výbornu kombinaci, na kterou se jen tak nezapomene.

nezbývá než dát 95 bodů ze 100.

Komentáře