Victory: The age of racing aneb závody budoucnosti

Victory: The age of racing

Propracovaný grafický trojnásobný rozměr, nespočet překvapivých tratí s opticky klamnými točivými zatáčkami, obrovské množství všech možných i nemožných virtuálních objektů pro nadšené jezdce žijící vítězstvími a hlavně sebepoznání v roli pilota jednoho z nejrychlejších pozemních strojů planety. To je Victory: The age of racing!

Konečně je na světě první velký konkurent rozsáhlé série Trackmania! Tvůrcům VaeVictis to sice zabrat dalo, ale výsledek je překvapivý a pro celý jejich tým jedině nakopávající do další práce. Obě dvě hry jsou svým zpracováním malinko odlišné (čím, to se dozvíte za chvíli), nicméně žánr zůstává stejný, a to je důležité. Přiznejme si, že laťka programátorů Nadea byla vyzdvižena opravdu vysoko a podle mě, porovnávače, ji Victory: The age of racing výškou dorovnala. Některým bloumavým čtenářům bude hned jasné, že jsem opět jen vychvalovač, ale ať si myslí, co chtějí, není tomu tak! Nejsem tu, abych hry vychvaloval, jelikož lživé recenze trvá sepsat o dost déle, než pravdivé. A celé odpoledne tu kvůli článku sedět opravdu nehodlám. Chcete-li se přesvědčit sami o skutečnosti mého psaní, podívejte se na video níže, snad vám to v hlavě urovná.

Video nestačí?

Kdo nevyzkouší, neví, o co jde. Tento fakt zůstává faktem i nadále a řekl bych, že jeho pověst nikdo nikdy nezmění ani pouhým videem z YouTube. Victory: The age of racing je prozatimní hra budoucnosti, kde se píše rok 2062. Přesně padesát let od katastrofy na naší Zemi, která udeřila 21. prosince 2012 rychle stoupajícím globálním oteplováním, ničivými přírodními katastrofami a nesmyslnými válkami mezi obyvateli naší planety. Svět začíná znovu, jediné, co přežilo, byla láska jezdců k formulím. Tím všechna nová sláva začíná, tím začíná nový věk!

Victory: The age of racing

Co všechno hra nabízí?

Ikdyž „Victory: The age of racing“ popisuje začátek nové éry, do roku 2012 ještě několik měsíců zbývá, takže užívat si je legální bezesporu do poslední chvíle. Hráčům tedy nebudou chybět jak klasické závody s CPU nebo časovka, tak ani multiplayerová hra po síti s rivaly ze všech koutů světa. Ostatně tedy to samé, co nabízí Trackmania. Pokud se poohlédneme za vlastní tvorbou a úpravou vozů, překvapím vás faktem, který potvrzuje velké množství způsobů, jak využít náhradní díly, laky a další doplňky plně související s autem a především s penězi. Samozřejmě s virtuálními. O to je ale hra zajímavější Bohužel ani několik desítek let po zkáze není nic zadarmo.

Jak se svět začíná zotavovat a plně se soustředit opět na rozvoj, nebudete ani vy chudší o několik dalších herních možností. Mezi ně by se daly řadit mimo již zmíněné úpravy vozů i příkladná úprava vlastního profilu, který pro ujasnění může vidět až na několik skrytých informací každý jiný hráč Victory: The age of racing. Když už je podporovaná hra po síti, vývojáři nenechali ladem ani možnou týmovou spolupráci, kde jak vy, tak vaši kamarádi budou stále spolu a hlavně v kontaktu. Jako bývalý a nejspíš i budoucí hráč této novinky doporučuji si nejdříve pořádně vykouzlit opravdu rychlé auto a teprve poté se pouštět do závodů s ostatními, protože konkurence je opravdu veliká. Nic není jednoduché!

Victory: The age of racing

Dostupnost Victory: The age of racing

Pokud vás hra z textu, obrázků či videa jakýmkoli způsobem zaujala, v právě běžící přítomnosti je zdarma ke stažení v beta verzi na oficiálních stránkách vydavatele. A to na adrese GamersFirst.com, kde v angličtině najdete další podrobnosti o Victory: The age of racing. Do budoucna se zatím můžete těšit na dokonalejší verze, které vás i ostatní zaujmou natolik, že ani čas nebude váš protivník!

Komentáře