Assassin’s Creed: Revelation – těšte se na pořádný nářez!

Assasin's creed: Revelations

Mnoho otázek, mnoho spekulací a především mnoho nadšenců se těší na pomalu se blížící, dá se říci, seriál studia Ubisoft, a to Assassin’s Creed: Revelation. Určitě už každý ví nějaké informace potřebné pro samotné natěšení na tuto pecku. Pojďme si tedy pár důležitých informací shrnout.

Nedávno se vedoucí scénárista Darby McDevitt rozpovídal o samotném příběhu hry a hlavních hrdinech. Jak mnozí z vás ví, příběh Ezia v následujícím díle bohužel skončí. Přeci jen už je na tyhle akce trochu starý, před nedávnem překročil padesátku a letos ‚,oslavil‘‘ 52 let. Pracovník studia také uvedl, že Animus má pro hráče ještě mnoho akcí, které dokáží překvapit hodně uživatelů této hry. Druhý hrdina Altair se bude moct pyšnit novou budoucností, samotní vývojáři se svěřili s tím, že Altairův osud byl sepsán již dva roky dopředu. Listopadová novinka bude také klást velkou pozornost na více prostoru pro vaše spolubojovníky, tedy by se mělo jednat o konkrétnější akce s vašimi zelenáči, které postupem hry rekrutujete a bojujete po jejich boku.

Assasin's creed: Revelations Assasin's creed: Revelations

Hráči si také budou moci pochutnat na svých přátelích, a to v multiplayeru, který byl sice už dostupný v předchozím díle Brotherhood, nyní však studio slíbilo propracovanější hru pro více hráčů. Vývojáři se postarali o to, aby hráči měli ze hry skvělý požitek, a tak se můžete těšit nejen na stereotypní deathmatch mód, ale také na novinku Artifact Assault. Přičemž vaše zkušenosti budete moci předvést na mapě Knights Hospital. Nový mód vyniká především v tom, že se neočekávaně můžete přesunout do taktického vedení hry podobného kupříkladu tomu z Brothers in Arms. V Artifact Assault se můžete dočkat také netradičního multiplayerového příběhu, kterým Ubisoft určitě mile překvapí mnoho nedočkavých fanoušků.

Abstergo – název, jež budete v multiplayerovém příběhu slýchávat docela často. Je to jméno základny, v níž bude probíhat váš trénink, zkoušení triků a podobně. Za zápasy, které budete odehrávat získáte určitá ocenění, neboli body, jež se postupně budou měnit v narůstající rank. Tak tomu bude až do 50. levelu. Po této dlouhé cestě budete postupně každou otevřenou úrovní dostávat určité záchytné body v podobě tajných templářských dokumentů a filmů, přičemž díky nim doslova a do písmene změníte názor jak na válku assasinů a templářských rytířů, tak na singeplayerový příběh.

Assasin's creed: Revelations Assasin's creed: Revelations

Na samotnou hru se můžeme těšit letos na podzim, a to v listopadu. V netrpělivém očekávání mohou být vlastníci počítačů a konzolí Playstation 3 a Xbox360.

Zdroj foto: Ubisoft

Komentáře