Call of Duty: Modern Warfare 3 – akční trialer ve filmovém zpracování

CoD: MW3
Před několika dny se na internetu objevil nový trailer od společnosti Activision prezentující jejich dlouho očekávanou a během zítřka vydanou akční bombu plnou napětí a adrenalinu ze série Call of Duty, kterou je třetí pokračování podsérie Modern Warfare 3.

Pro nikoho z nás to už není nic moc zvláštního vzhledem k tomu, že se má brzy hra objevit v obchodech. Pokud však trailer spusíte budete ihned zaujati jeho provedením, jelikož tento nový trailer je hraný opravdovými herci.

O vytvoření toho 90-vteřinového filmečku se postrala reklamní agentura 72andSunny z Los Angeles. Réžie se uchopil Peter Berg, mezi jehož výtvory patří filmy jako například Hancock a Království. Hlavními hrdiny tohoto filmečku jsou Jonah Hill v roli n00ba, který se učí nejen střílet a pohybovat se ve válečném prostředí. Jeho výukou ho provází Sam Worthington a Dwight Howard. I ostatní protivníky, kteří se staví našim hrdinům mají na svědomí skuteční herci.

Uznejte, že se autorům video opravdu povedlo a atmosféra Modern Warfare se jím prohnala v plném proudu. V takovémto zpracování by ani nevadilo, kdyby se někdy v kinech objevil celovečerní film.

Call od Duty: Modern Warfare 3 se v obchodech objeví již 8. listopadu a to pro všechny platformy. Tedy pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

Komentáře