Call of Duty: Modern Warfare 3 – nový multiplayer trailer a další videa k seznámení

CoD - MW3Hra je již testována mnoha beta testery a už se jen čeká na datum vydání, kterým je 8. listopad letošního roku. To je už za měsíc, kdy všichni pořádně nažhaví své mašiny a spustí osmý díl série Call of Duty a zároveň třetí díl podsérie Modern Warfare.

Válka ještě neskončila

Třetí  díl „moderní války“ bude navazovat na ten předchozí, i když se v průběhu hry podíváme o půl roku dopředu a zjistíme, jaké byly navázány vztahy mezi Američany a Rusi a co bylo důvodem útoku na Spojené státy a Evropu. A právě v těchto kontinentech si ve třetím díle hodně zaválčíme. Také se podíváme, jak vnímá válku náš domov, protože ve hře nebude chybět ani naše země a konkrétně naše hlavní město a nějaký zámek či hrad kdesi ve středních Čechách.

Call of Duty ještě nezklamalo a vždy hráče velmi dobře vtáhlo do děje. Jako vždy velmi dobře působí scény promítané v pohledu první osoby. Jednu z nich můžeme vidět na začátku prvního videa, kdy vás v Hummeru sestřelí RPG. Zajímavý je také pohled na padající trosky z budovy, která je zasažena střelami. Po těžkých bojích na newyorských ulicích mezi vraky aut a troskami, následuje i boj na střechách, z nichž vás vyzvedne vrtulník. Místo pro střelce u rotačního kulometu je již pro vás připraveno, tak nasedejte a nešetřete náboji! Nezapomeňte si vychutnat i závěr videa po srážce s nepřátelským vrtulníkem, stejně tak samozřejmě celé video a další následující.

Dočkáme se velkých novinek v multiplayeru

Nicméně oproti předchozímu vydání Modern Warfare 2, se hráči dočkají i podpory dedikovaných serverů. Můžeme tedy s malou jistotou říci, že opět přichází jedna z nejhranějších FPS akčních her a možná to bude i úplně ta nejlepší. Podívejme se na několik videí, díky kterým můžeme už teď posoudit, jak bude tato hra úspěšná, až zaplní regály v obchodech, v nichž se dlouho nezahřeje a následně se ocitne v rukou majitelů, kteří vědí, jak se o hru dobře postarat.

Nedávno byl vydán multiplayer trailer, jež se Activision snaží stáhnout zpět ze serverů z důvodu negativních reakcí. Na serveru Youtube se 70% divaků z 1 700, kteří hodnotili, video nelíbilo.

Ve videu můžete vidět, jaké nové prvky v multiplayeru přibudou – psí známky, vyskakující miny, přenosné turrety, průzkumní roboti, nové perky, nové balíky a další.

Opět v multiplayeru nebudou chybět herní režimy jako Free-for-All, Team Deathmatch a Domination, ale objeví se tu i novinky, při nichž hráč určitě stráví více času než kdy předtím. Přivítejme tyto následující herní režimy:

Kill Confirmed – cílem je sbírat psí známky nepřátel a zabraňovat nepříteli, aby dělal totéž.
Team Defender – ochraňujte nositele vlajky k získání více bodů pro váš tým.
Infection – nakažený tým infikuje zabitím své nepřátele, čímž je převede na svoji stranu. Cílem je vydržet co nejdéle nebo co nejrychleji infikovat všechny nepřátele.
Drop zone – jeden tým musí za specifické bonusy udržet své stanoviště, na druhou stranu nepřítel musí protivníkovu pozici obsadit
Team Juggernaut – s pomocí Juggernauta odstraňujte vojáky nepřátelského týmu. První tým, který se dovrší limitu, vyhrává.
Juggernaut – zabijte Juggernauta, abyste se jím stali vy. Hráč, který v jeho kůži vydrží co nejdéle, vyhrává.
Gun Game – úkolem je vystřídat všechny zbraně. Komu se to povede, vyhrává.
One in the Chamber – za zabíjení nepřátel dostáváte munici. Ve hře není žádný respawn. Kdo poslední přežije, vyhrává.


 

Komentáře