Farming Simulator 2011: zemědělství není nuda!

Farming Simulator 2011
V dnešním světě 21. století, kde vládnou informace a děti se učí o reálném světě z televize a počítačů, se na první pohled může zdát, že zemědělství nebude pro hráče přitažlivé.

Ale to byste se divili!

Možná klasické farmaření s holinkami uprostřed rozbahněného pole není ono, ale Farming Simulator 2011 je jiné kafe. Téhle hry se prodalo už na 500 000 kopií po celém světě a prodává se směle dál. Jen od samotného vydání v listopadu 2010 se v samotném Německu prodalo více než 300 000 kopií.

Farming Simulator 2011 umožňuje hráčům, aby si zahráli na opravdové zemědělce včetně krmení krav a hnojení pole. Letos v říjnu vyjde nová Platinum edice. A marketingové oddělení předpokládá, že Farming Simulator na sebe před Vánoci ještě hodně vydělá.

Farming Simulator 2011

Jak na to

Farming Simulator 2011 je pokračování úspěšného „zemědělského“ hitu. Na začátku hry si vyberete několik vozidel a strojů k práci na svém políčku, které měří pouhé čtyři kilometry. Jak budete postupovat hrou a dokončovat jednotlivé úkoly, jako je chov a krmení krav, hnojení, dojení, orání, setí a lisování, nabudete značného jmění, které můžete investovat do novějšího a lepšího vybavení a strojního zařízení. Můžete si zahrát i v multi-playeru a přes internet nebo lokální síť spravovat svou farmu spolu s přáteli. Režim kariéry vás povede od mladého nezkušeného zemědělce až po profíka, který bude mít řadu autentické licencované zemědělské techniky, včetně traktorů, kombajnů, pluhů, secích strojů a lisů. A když říkám licencované, tak to budou skutečně stroje od předních výrobců jako např. DEUTZ-FAHR, KRONE, HORSCH, PÖTTINGER a Vogel & Noot.

Takže holinky nechte pavoukům na chalupě. Kombajnem se můžete svézt i v simulaci.

Farming Simulator 2011

Hodnocení redakce

(8/10)

Komentáře