Ještě není všemu konec – Stalker 2 se probouzí

Kdo nevěří tomu, že se o Vánocích nemohou stávat zázraky, ať se jde rovnou zahrabat. Před těmito svátky plných nadějí a dobrých zpráv se totiž událo něco velmi nečekaného, což potěší všechny fanoušky Stalkera 2.

V posledních dnech už nikdo nepřemýšlel nad tím, že se mrtvý Stalker 2 spolu s vývojářským studiem GSC takto rychle probudí. Ano je to tak. Vývoj na druhém díle starého dobrého Stalkera opět pokračuje a stále na něm pracuje studio GSC, které 23. prosince zveřejnilo na svém Twitteru tuto zprávu:  „The Stalker team continues work on the project and hopefully everything will turn out well. Good Hunting Stalkers!“.  Znamená to tedy, že vývojáři pokračují s prací na tomto projektu, a tak máme jen doufat, že všechno dobře dopadne.

A abychom si nemysleli, že se jedná o nějaký nesmysl, který někdo z autorů jenom tak na Twitteru napsal, jsou fanoušci obdařeni novými artworky zveřejněnými na jejich facebookové stránce. Můžeme to tak brát jako vánoční dárek, jenž velmi potěší každého, koho původní zpráva ohledně zrušení vývoje zklamala. Tímto náš všechny opravdu nabudili.

Je to velice skvělá zpráva. Tak tedy držme autorům palce a jen doufejme, že už na Stalkera 2 nečíhá žádná další hrozba, která by nějak ovlivnila vývoj této úžasné hry. Snad se tedy jejího vydání dočkáme v co nejbližší době.

Odkazy:
Twitter stránky S.T.A.L.K.E.R. 2
Facebook galerie nových artworků

Komentáře

Tags: ,