Miner Wars 2081 v ALPHA fázi: Stáhněte si zdarma první misi

Miner Wars 2081 v ALPHA fázi: Stáhněte si zdarma první misi

Keen Software House ohlásil přechod do ALPHA fáze vývoje vesmírné střílečky Miner Wars 2081. Zároveň vývojáři po delší odmlce uvolnili nové demo představující téměř finální ukázku celé první mise hry. Podle dosavadních ohlasů interních testerů je ukázka vskutku epická!

„V demoverzi si můžete vyzkoušet celou první příběhovou misi v téměř finální podobě a to včetně profesionálního (zatím pouze anglického) dabingu! Vrhněte se tedy spolu s námi hluboko do důlních šachet a odhalte začátek celého putování hlavních hrdinů,“ uvádí studio v oficiální tiskové zprávě. Kromě toho demo nabízí tzv. Playground sektor, tedy jakési hřiště s ukázkou celé řady herních prvků, a editor vlastních map.

Demo stahujte na http://www.minerwars.com/Downloads.aspx

O Miner Wars

Miner Wars je frančíza vesmírných stříleček v plně zničitelném prostředí, momentálně reprezentovaných dvěma vyvíjenými hrami: Miner Wars 2081 a Miner Wars MMO. Miner Wars 2081 obsahuje kampaň pro jednoho hráče a klasický multiplayer, zatímco Miner Wars MMO je onlinová hra situovaná ve stejném herním světě.

Ocitáte se v roli pilota pokročilé těžební lodi v otevřeném světě plném asteroidů v době po zničení většiny Sluneční soustavy. Svoji cestu si razíte uvnitř asteroidů, těžíte rudu, cestujete vesmírem, bojujete se nepřátele a objevujete mimozemská tajemství. Hnacím motorem je propracovaný příběh, který vás bude celou hrou provázet.

Kampaň vás zavede k celé řadě misí: záchrana, průzkum, pomsta, obrana základny, krádež, přeprava, stealth akce, najdi a znič, těžba rudy, závodění či pouhé poletování a ničení všeho kolem.

Vydání Miner Wars 2081 bychom se mohli dočkat na přelomu podzimu a zimy tohoto roku. MMO verze je plánovaná až na zimu.

Následující video obsahuje záběry z první mise Russian Assault.

zdroj: Tisková zpráva

 

Komentáře