Need for Speed: The Run a video z GamesComu

Motor burácí, kola piští, Need For Speed RUN k nám sviští! Nejžhavější závod, který začíná v San Francisku a končí v New Yorku, se čím dál více blíží ke startu.

Ano je to tak. V dalším díle nejslavnější závodní série se pojede velký závod napříč USA. A cena? Závodit se bude samozřejmě o peníze, o velkou sumu, a to o dvacet pět milionů dolarů. Tak kdo by se nechtěl zúčastnit takové jízdy? I když podmínkou je mít hlavně pořádně nadupanou káru.

Akce a Adrenalin opět v plném tempu!

Hlavním hrdinou příběhu ve hře Need for Speed: The Run je Jack, mladík na útěku před policií. Jack také neváhá a, jako další dvě stovky závodníků, velkého závodu se zúčastní. Závod je však ilegální a je jasné, že dojde i k několika honičkám s policií a to jak na silnici, tak i mimo vůz. V této hře bude někdy třeba utéct příslušníkům policie po svých. Neberte však na vědomí, že budete moci z auta libovolně vystupovat jako v Grand Theft Auto a utíkat kam se vám zachce. Hra má pevný příběh a pokud byste měli utíkat po svých, tak jen podle scénáře. Honičky úzkými uličkami a po střechách nebudou ovládány přímo hráčem. Jedná se spíše o filmovou scénu, ve které budete při útěku napomáhat stisknutím klávesy ve správný čas jako při skákání ze střechy na střechu nebo při soubojích s policistou, kterému se Jack postaví a poté se odváží nasednout do policejního auta a ujet.

NFS Run NFS Run

Zběsilé honičky s řidiči a policajty se knám vrací!

Při zběsilých jízdách nebudou chybět ani všelijaké překážky, kterým se bude muset hráč vyhnout, což trochu změní jiný způsob řízení. Budete se muset vyhýbat kulkám pálených z policejního vrtulníku, ale také i explodujícím vozům v provozu, které sem tam zasáhne vrtulník.  Člověk by měl naslouchat i zákonům přírody. Jack zrovna musí projet horskou oblastí v Coloradu, kde hrozí sněhové laviny. A to je další překážka. V takovýchto situacích je o napětí a adrenalin postaráno.

Tenhle rok se obouvá na zimní pneu dámy a pánové!

Aby hráč zažil více dobrodružství a adrenalinu, je tento díl vytvořen více v arkádovém stylu. Některé hráče arkádová jízda odrazuje, ale pokud se má jednat o zážitky, které tato hra přináší, většinu hráčů k sobě spíše přitáhne. Kdo by se nechtěl prohánět pod lavinami nebo snažit se uniknout z převráceného vozu na kolejích před blížícím se vlakem. Tvůrci věří v to, že hráči budou chodit spát ještě s husí kůží a s myšlenkou, co zrovna ve hře prožili.

NFS Run NFS Run

Vývojářské studio Black Box se prý polepšilo od minula!

Na novém titulu pracuje studio Black Box, které nemá zrovna moc velkou pověst po vydání  NFS Undercover. Sami přiznali, že se jim hra natolik nepovedla kvůli časové náročnosti. Ale teď je to úplně jinak. Na novém díle pracují již dva a půl roku a do listopadu mají ještě dost času. Tak snad se dočkáme pořádné bomby.

Frostbite 2 v útoku!

Revoluční engine Frostbite 2 dodá hře vysokou kvalitu grafického zpracování, dynamický zvuky a propracované efekty. Pro platformu PC by pak měli být připraveny speciální efekty navíc, stejně jako tomu bude v novém díle vojenské akční pecky od Dice, samozřejmě řeč je pochopitelně o Battlefield 3.

Need for Speed The Run má stanovené datum vydání na 18. listopadu letošního roku, a to na platformy PC, PS3 a Xbox 360

Komentáře