Nové oficiální video z Call of Duty Elite

Mlhovina rozprostřená kolem Call of Duty Elite, nového projektu studia Activision, se konečně rozplynula a na světlo světa přišly nové informace a především vývojáři odhalili nové promo video. Stručně řečeno, Call of Duty Elite bude nová služba pro hráče série Call od Duty, která nabídne kromě bonusových materiálu (především map) i sjednocení celé hráčské základny pomocí služby dostupné, jak ze samotných her, tak z webu či mobilních zařízení.

Nabízeny budou 2 verze, jedna bezplatná, druhá zpoplatněná (částkou kolem 8 dolarů měsíčně). Vývojáři slibují pro obě dvě opravdové chuťovky. Například budete mít dostupnou vlastní rozsáhlou databázi statistik s termální mapou, která bude vyobrazovat, kde jste nejvíce umírali a kde naopak zabili nejvíce protihráčů. Nebudou chybět ani sociální funkce pro komunikaci a občasné turnaje pro jednotlivce i klany.

Na betaverzi se můžeme těšit již někdy v létě, oficiální termín vydání je pak stanoven na 8. listopadu. Služba bude zpočátku dostupná jen pro majitele Call of Duty: Black Ops a Modern Warfare 3, následně bude rozšířena i na další díly série.

Na závěr několik screenů z připravované služby.

Komentáře