Online Guns of Icarus – budujte nový svět ze vzduchu!

Guns of Icarus

Muse Games právě oznámil, že spouští multiplayerovou hru Guns of Icarus. Uvidíte zde nádherná historická letadla, fantastické vzducholodě a vše jakoby zůstalo v nánosu času ocelového věku dob dávno minulých. Grafika vypadá prostě úžasně. Efektní zapalovač „Los Gambinos“, škrt a je tu plamínek. Tvůrci nezapomněli ani na detaily, kdy se horký vzduch vlní a rozostřuje obraz. A to není vše.

Uplynulo nejméně sto let od doby, kdy planeta byla vyčerpaná první světovou válkou. Sto let od té doby, kdy lidská rasa vyhladověla Matku Zemi tím, že mrhala svými prostředky. Nyní lidstvo žije mezi ruinami a snaží se vytvářet novou budoucnost. Kdo přežili, jsou vynálezci, piloti, kapitáni, řemeslníci, dobrodruzi, bojovníci, lupiči, obchodníci, inženýři, zemědělci a učenci.

„Jejich předzvěstí nové éry lidstva je věk znovuzrození,“ uvádí oficiální stránky online hry, které můžete nalézt zde.

Jedná se o bojovou hru ve vzdušném prostoru po pádu moderní civilizace. Hráči si vyberou charakter a vystartují se vzducholodí nebo možná i dvouplošníkem. Stroje se svou posádkou budou cestovat od města k městu. Čas nebudou trávit jen nelítostnými boji, ale v novém světě je potřeba i obchodovat s omezenými zdroji k posílení vybavení a také takticky za účelem získání si oddanosti a respektu spřátelených měst.

Komentáře