Take On Helicopters: Hinds – první oficiální DLC vydáno

Zamiřte cíl – Bohemia Interactive vypustili Take On Helicopters: Hinds – první oficiální DLC pro Take On Helicopters. Tentokrát přeneseme pozornost k vrtulníkům zaměřeným na boj, Take On Helicopters: Hinds vede hráče k tomu, aby se stali piloty nejznámějšího a revolučního vojenského bojového vrtulníku všech dob, a tím je Hind.

Take On Helicopters: Hinds představuje tři velmi detailní varianty vrtulníku Hind: Mil Mi-24P, Mil Mi-24V a Mil Mi-24 SuperHind Mk.III – obsahují interaktivní kokpity, stažitelný podvozkový systém a různé zbraně. To vše je doplněno singleplayerovými výzvami, v nichž jsou představeny různé role, které může Hind obsadit na bitevním poli. Pět nových časovek vyzívá hráče zvládnout výrazné letové dynamiky Hindu. V neposlední řadě se můžete v multiplayeru zúčastnit nového scénáře Death Match, který umožňuje hráčům bojovat proti sobě. Lze obsadit roli pilota, střelce nebo obojí.

Take On Helicopters: Hinds je nyní k dispozici na Store.bistudio.com, Steam, Desura, Gamersgate, Aerosoft, Wilco Publishing a Impulse Driven za 12.99 EUR/16.99 USD/10.99 GBP/299 CZK. K dispozici je také balíček obsahující původní hru spolu s tímto DLC.

Komentáře