Take On Helicopters se dočká nového DLC Hinds

Take On Helicopters se dočká nového DLC Hinds

Tak a je to tady! Bohemia Interactive Studio oznámilo první oficiální DLC pro Take On Helicopters zvaný Take On Helicopters: Hinds.

Tentokrát přesuneme pozornost k vrtulníkům více zaměřeným na boj. Toto DLC posadí hráče do nejznámějšího a revolučního vojenského bojového vrtulníku všech dob, a tím je Hind.

Kreativní ředitel Jay Crowe uvedl:
„Naším cílem u Take On Helicopters bylo dosáhnout rovnováhy mezi čistým hraním – příběhem řízené scénáře, výzvy, časovky – a autentickými zkušenostmi z létání s vrtulníkem. Samozřejmě ovládat takový stroj je velmi těžké. Na druhou stranu díky přístupným ovládacím prvkům, nastavení obtížnosti a volitelným asistencím nás velmi těší rozsáhlý počet lidí, kteří se během létání v Taken On Helicopters dobře baví.

Naše hra vyžaduje, abyste měli předchozí zkušenosti z jiných leteckých simulátorů. Stejně tak nezáleží na tom, zda hrajete s myší a klávesnicí, s gamepadem či s kompletním létacím zařízením specializovaných herních periférií. V tomto smyslu civilního leteckého kontextu, nehledě na nádherně vymodelované město Seattle, bylo Take On Helicopters ideální, jelikož nám hra umožnila vytvořit řadu zábavných misí, v nichž je především kladen důraz na létání s vrtulníky.

Jakmile byla hra vypuštěna do světa, uvědomili jsme si, že tu existuje prostor, do něhož bychom mohli nasadit více akčních zkušeností. Proto vzniklo naše DLC Hinds, jež velmi potěší ty, kteří hledají adrenalin během létání v klasických bitevních vrtulnících, s nimiž se může dostat do boje.“

Take On Helicopters se dočká nového DLC Hinds Take On Helicopters se dočká nového DLC Hinds

Take On Helicopters Hinds zahrnuje bojové vrtulníky Mil Mi-24V, Mi24 P a Mi-35 Super Hind (v 25 různých livrejích – motivech), nové výzvy v singleplayeru, 5 časovek a multiplayerové scénáře, v nichž si mohou hráči zabojovat proti sobě.

Datum vydání je stanoveno na čtvrtek 15. března 2012, kdy bude DLC k dispozici ke stažení na Store.bistudio.com, na Streamu či Desuře a několika dalších onlinových obchodech.

Již si můžete DLC předobjednat na Store.bistudio.com za 299 Kč. Noví piloti mohou ušetřit 149 Kč, pokud si předobjednají speciální svazek skládající se z Take On Helicopters a Take On Helicopters: Hinds za celkovou cenu ve výší 1 149 Kč (normálně byste hru měli za 1 298 Kč).

Komentáře