Batman: Arkham City nabízí skvělé skiny k předobjednávkám

Warner Bros. Interactive udeřil hřebíček na hlavičku. Většinou jsou bonusy k předobjednávkám her něčím, o co většina hráčů nemá vůbec zájem a většinou se jedná o takový bonus nebonus. Jinak to mu je – alespoň dle dosavadních ohlasů – u bonusů k pre-orderu přicházející pecky jménem Batman: Arkham City. Zatím jsou sice bonusy slíbeny pouze pro fanoušky UK, ale s nejvyšší pravděpodobností se jich dočkají i hráči po celé Evropě a USA.

Warner Bros. zamířili na cíl, který většinu hráčů zasáhne přesně do černého – nostalgie. Přišli totiž s tím, že k předobjednávkám dodají exkluzivní převleky, se kterými se fanoušci jednoho z nejoblíbenějších komiksů všech dob setkali. Warner Bros. vytáhli staré akční figurky a převedli je do digitální podoby.

Na obrázku, který můžete vidět nad článkem, můžete vidět celou řadu batmanů, se kterými se budete v nové hře moci setkat. Pokud si samozřejmě hru předobjednáte. Zleva jsou to: Batman Beyond, The Dark Knigh Returns, Earth One Batman, 1970’s Batman, Batman: The Animated Series a defaultní skin.

Podle toho, jak se zatím hráči k tomuto bonusu vyjadřovali, se jedná o velice pěkné zpestření, které rozhodně nenechá žádného fanouška černého hrdiny klidným. Děti osmdesátých let, třeste se!

 

Komentáře