Battlefield 3: Aftermath – teaser trailer


Koncem července nám DICE odhalili první detaily o jejich připravovaném DLC pro Battlefield 3 zvaném Aftermath. Dnes máme tu možnost shlédnout teaser trailer tohoto připravovaného přídavku pro jednu z nejúspěšnějších akcí dnešní doby.

 

Boje se budou odehrávat v zemětřesením zpustošeném Teheránu v Íránu. Ano, přesně tak. Tentokrát se vydáte do bojiště těsně po zemětřesení, kdy na vás čeká nový způsob soubojů, během nichž se budete moci ukrývat v poničených troskách všude kolem vás.

 

Battlefield 3: Aftermath nabídne čtyři nové mapy. Krom toho se můžete také těšit na nový herní mód, o němž prozatím toho nebylo moc prozrazeno. Také by zde neměly chybět nové zbraně, vozidla, nové úkoly, achievementy a také psí známky.

 

Aftermath má být čtvrtým z plánovaných pěti DLC pro Battlefield 3, jehož přesné datum vydání není prozatím známo. Avšak měli bychom se ho dočkat na konci tohoto roku, tedy v prosinci. Jen pro přehled: prvního dodatku Back to Karkand jsme se dočkali loni v prosinci, od letošního června mají hráči možnost zahrát si Close Quarters a minulý měsíc se mezi námi objevil i datadisk Aromerd Kill. Po DLC Aftermath na nás čeká poslední balíček End Game, jehož vydání je plánováno na březen příštího roku, ten nám nabídne pořádnou akční jízdu s terénními motorkami.

 

Komentáře