Bethesda se pustila do oprav Skyrimu

TES V: Skyrim
Všichni už určitě víte, že nejnovější díl série The Elder Scrolls: Skyrim se bez problémů nobešel, tudíž fanoušci nejsou natolik spokojeni. Hráči se ihned obrátili na Bethesdu a netrpělivě žádají vydání opravného balíků. Bohužel si musí nějakou tu chvíli ještě počkat.

Šef marketingu Pete Hines informuje fanoušky, že se na prvních opravách pilně pracuje. Na svém Twitteru napsal: „Nustále pracujeme na opravách pro všechny platformy. Snažíme se vyřešit veškeré otázky ohledně chyb a vylepšení výkonu.

Pro každou platformu se toho snažíme opravit co nejvíce. Nevím, jestli opravíme zrovna „vaší“ chybu. Chvíli to trvá, než se vše otestuje/opraví/zavede. Buďte trpělivý,“ dodal s reakcí na jednoho obzvláště hlasitého fanouška.

Vývoj patchů/updatů zabere trochu času. Nemůžeme je do světa vypouštět tak rychle. Jsou to teprve tři dny. Uklidněte se. Pracujeme na nich.

Do té doby, než se objeví první patch, Hines žádá hráče, aby hlásili své chyby přímo na technickou podporu Bethesdy pomocí tohoto formuláře.

Komentáře