BioShock Infinite – 15timinutové gameplay video

Přesně jak slíbili, tak také udělali. Server GameTrailers.com uveřejnil celé patnáctiminutové video z uzavřených předváděček Irrational Games. Ti totiž na letošní E3 předváděli svůj nejnovější počin jménem BioShock Infinite, nástupce velice úspěšné dvojice Bioshocků z podmořského prostředí.

Všichni ti, kteří se snažili vytěžit z krátkých videí – vydávaných v průběhu E3 veřejnosti – co nejvíce, jistě si nenechá tuto čtvrthodinovou smršť utéci. Neměli by tak udělat ani ti, kteří se zatím novým BioShockem nezabývali, ať už z důvodu nezájmu nebo z prostého nechtění. Samozřejmě nikoho nemůžeme nutit, aby si „kazil“ požitek ze samotné hry, ale… až video uvidíte, pochopíte.

Ruku na srdce, BioShock je jednou z mála her, které posouvají herní trh a požitek z hraní opravdu o ten pomyslný krůček dále. Akce, gamedesign, pohlcení hráče – to vše jde u her od Irrational Games za hranice toho, co máme v současné době možnost vidět v ostatních hrách.

Jestliže jste jedním z řady věrných fanoušků BioShocku a nebojíte se prozrazení nebo pokažení herního zážitku sledováním gameplay videí, kousek o BioShock Infinite o stopáži 15 minut je jednou z nejlepších možností, jak si zpříjemnit čekání na samotnou hru.

Gameplay video naleznete zde.

 

Komentáře