Deus Ex: Human Revolution je venku

Deus Ex: Human revolution

Právě nyní máte možnost zahrát si jednu z nejočekávanějších her tohoto léta. Pokud jste se ještě nerozhodli, zda si hru pořídíte, určitě obraťte svůj zrak na trailer k vydání, který najdete na konci této novinky.

Hra vychází na PC, Xbox 360 a PS3 (pro konzole v rozlišení 720p). Deus Ex: HR také vychází v různých edicích, které vám mohou zpřístupnit nové vybavení, zbraně a novou misi. Také pro sběratele figurek nebo opravdové fandy Deus Ex série byla vytvořena sběratelská verze s figurkou Adama Jensena a spoustou bonusového materiálu. Kromě figurky si můžete prohlédnout DVD video o tvorbě hry a další video materiál. Také dostanete 10.000 kreditů pro vaše nákupy vylepšení, soundtrack, animovaný komiks a 40 stránkovou knihu plnou ilustrací.

Něco málo o Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution je třetí pokračování sci-fi akční série, které navazuje na předchozí úspěšné tituly. Když speciální jednotky zabijí vědce, je Adam najat, aby jako strážce ochraňoval jednu z nejvíce experimentálních biotechnologických firem v Americe. Vše, co si ale myslel, že ví o své práci, se změnilo. V době, kdy vědecké pokroky běžně vytváří ze sportovců, vojáků a špionů super pokročilé bytosti, se někdo velmi usilovně snaží, aby se lidstvo vyvíjelo velmi konkrétní cestou. Musíte zjistit proč, protože rozhodnutí, která uděláte, a volby, jež učiníte, budou tím jediným, co může určit budoucnost lidstva.

Hra je perfektním mixem stealth akce a RPG. Výborně kombinuje rychlé souboje a střelbu s pokročilým vývojem postavy a nabídkou široké palety zbraní. V průběhu děje budete získávat nové schopnosti a vylepšovat svoje stávající. Vaše postava se bude vyvíjet přesně v kontextu toho, jakým způsobem budete vylepšovat její schopnosti. Svoje nepřátele můžete jednoduše postřílet, nebo se kolem nich tiše proplížit. Vždy existuje několik přístupů, jak dosáhnout požadovaného cíle.

Komentáře