Heroes VI se odkládají, dočkáme se v říjnu

Jak vyplývá ze zprávy uveřejněné před několika dny na fóru Ubisoftu, Heroes VI se nakonec nedočkáme v termínu, v jakém nám jeho vývojáři slibovali. Původní plán zněl tak, že se po betaverzi hry dočkáme Heroes VI v září. Bohužel (nebo bohudíky, jak chcete) se nakonec vývojáři nebáli využít celé řady zpráv od „betařů“, a tak se vlastně sami hráči připravili o další měsíc. Samozřejmě je dobře, že si vývojáři dají záležet, může to však nakonec předchozí věta vyznít trochu paradoxně.

„Během uplynulého beta-testu jste se všichni velice činili a nám se dostávalo velice kvalitní zpětné vazby,“ zní na ve vyjádření. „Vaše nápady ohledně základního balancování hry, faktických chybiček a spousty dalších bugů pro nás byly opravdu užitečné. Děkujeme Vám!“

Datum vydání se tedy přesouvá z původního září až na říjen, konkrétně na třináctý den měsíce. „Chceme dopřát developerům trochu více času, přeci jenom jste našli celou řadu chyb a další řadu zajímavých nápadů jste nám poslali,“ najdeme dál ve zprávě. „Děláme vše pro to, aby na konci stála opravdu co nejkvalitnější hra.“

Aby se vše nové pořádně vyzkoušelo a doladilo, rozhodl se Ubisoft pro znovuotevření bety 16. srpna. Všichni současní majitelé beta klíčů budou do druhé bety vpuštěni, nezávisle na tom, zda jste je vyhráli nebo dostali v předprodeji hry. Během druhé fáze beta testů bude pro testery možnost zahrát si na více mapách, než v betě první. Zároveň budou otevřeny i nové možnosti ve hře.

My tedy můžeme jen doufat, že odklad opravdu bude stát za to a že se už žádných dalších průtahů nedočkáme. Na Heroes VI se prostě těšíme.

 

Komentáře