Představení limitovaných edic pro Call of Duty: Black Ops 2


Pokud jsou hry vaší velkou zálibou a především jste velkými fanoušky série Call of Duty a to tak, že si rádi pořizujete limitované edice, tak byste si měli raději sednout a poté pokračovat ve čtení tohoto článku. Jakmile vám zde představíme limitovanou edici pro Call of Duty: Black Ops 2, budete jednoznačně valit oči.

Sice u série Call of Duty moc zajímavých sběratelských edic nebylo, avšak situaci změnil díl Black Ops, kde se ve sběratelské edici objevilo autíčko na dálkové ovládání. Nový díl Call of Duty: Black Ops 2 chce ještě mnohem více zaujmout, a tak nám před několika dny Activision a Treyarch představili Care Package edici. Krom samotné hry, steel booku, dvojice mincí, soundtracku, bonusových map Nuketown 2025 a Nuketown Zombie tato edice obsahuje MD-27 Dragonfire drona na dálkové ovládání, což je jakási quadkoptéra se čtyřmi rotory. Všechny tyto vyjmenované předměty jsou uloženy v jedné velké krabici.

Call of Duty: Black Ops 2 - Limited edice

Nakonec bude vydána ještě jedna menší edice zvaná Hardened, jež bude obsahovat všechny předměty vyjmenované v Care Package edici, jen je z ní odebrán dron na dálkové ovládání a ta velká bedna. Ještě si dovolím připomenout, že obě tyto edice se vztahují pouze na konzolové verze. PC hráči se dočkají Digitální deluxe edice, která místo zmiňovaných předmětů nabídne kód ke stažení hry Call of Duty: World at War zdarma.

Teď je však otázkou zda se obě sběratelské edice objeví i na českém trhu, prozatím o nich nepadla žádná zmínka. I tak by neměl být pro velké fanoušky žádný problém si jednu z těchto edicí pořídit ze zahraničí. Call of Duty: Black Ops 2 vyjde v Evropě ve všech třech hlavních platformách 13. listopadu 2012.

Oficiální představení sběratelských edic:

Rozbalení Care Package edice a ukázka všech jejích předmětů:

Komentáře