Video: MysteryGuitarMan a evoluce her

Nejsem si jist, do jaké míry je v naší republice videobloger s přezdívkou MysteryGuitarMan, v zahraničí se však teší obrovské popularitě. Jedná se o tvůrce celé řady vskutku zajímavých hudebních videí, využívajících celé řady efektů jako jsou různé loopy, nabalování apod. V případě, že jste fanoušky McDonald’s, měli jste MysteryGuitarMana možnost vidět i v jedné z jeho reklam.

Joe Penna, jak zní jeho pravé jméno, se nikdy netajil tím, že je také obrovským herním fanouškem. Čas od času se tedy nechá ve svých videích nějakou tou kultovní hrou inspirovat a nejinak tomu je v jeho nejnovějším počinu, ve kterém zachycuje v jednolitém záběru vývoj herních konzolí.

Jak se vám jeho hudební video bude líbit, už nechám na vás, každopádně jeho obrovská popularita nějaký důvod rozhodně má. A na závěr ještě jedno malé doporučení, i když se to ze samotného videa nemusí zdát, jeho natočení stálo všechny mnoho sil. Podívejte se tedy ještě na „Making Of“, které je možná ještě zajímavější, než samotné video. Obě videa naleznete pod tímto článkem.


Komentáře