Zabavte se hraním online her na Raketka.cz

Toto je komerční sdělení. Magazín Gamezoom.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

raketka.cz

Dnešní doba skýtá velké množství možností, jak využít volný čas na internetu a zároveň se alespoň trochu pobavit. Jednou z možností, která je v dnešní době velice populární, jsou online hry zdarma. Pokud jste o takových hrách ještě neslyšeli a chcete vyzkoušet opět něco nového, můžete navštívit herní portál raketka.cz.

Na stránkách najdete veliké množství her, které jsou přidávány v pravidelných intervalech. Jestliže chcete být o novinkách z webu neustále informováni, můžete si Raketku přidat i na facebooku. Jednoduše zadáte do vyhledávače „raketka“ a najede Vám fanouškovská stránka s profilem Raketky. Zde se budete dozvídat o nově přidaných hrách nebo například také o soutěžích, kterých se budete moci zúčastnit. Na Raketce jsou všechny hry roztříděné do několika přehledných kategorií, takže si stačí jen vybrat na jaký žánr máte zrovna chuť a pustit se směle do hraní. Najdete zde jak bojové hry pro kluky, ve kterých si můžete zahrát na vojáky, či akčního hrdinu, tak hry pro holky, kde se můžete vžít do role kadeřnice, designérky nebo třeba chovatelky zvířat. Pravidelně jsou přidávány samozřejmě také hry pro nejmenší, kterými se například Vaše dítě pobaví, ale na druhou stranu i něco zajímavého dozví.

Jestliže se Vám nějaká hra na Raketce natolik zalíbí, že byste ji chtěli hrát i pokud zrovna nebudete online, můžete využít funkce stáhnutí hry. Hru si tak můžete užít například při cestování vlakem nebo autobusem. Jestliže se tedy čas od času nudíte a nemáte co dělat, navštivte herní portál Raketka a užijte si příjemné chvíle zábavy s hrami pro každého!

Komentáře